Okna Energeto®

Okna Energeto®

Jen okno? Daleko od toho! Najděte inspiraci pro svůj domov ve výjimečných vlastnostech okna, které je těžké překonat.

Nejlepší okno ve své třídě

Jen okno? Daleko od toho! Najděte inspiraci pro svůj domov ve výjimečných vlastnostech okna, které je těžké překonat. Inovativní technické vlastnosti aluplastu zaručují tepelnou izolaci, ochranu proti vloupání a snadnou obsluhu.

U běžných oken nejvíce ztrácejí teplo ocelové výztuhy, které posílají vzácnou tepelnou energii ven. Odpověď společnosti aluplast na tento problém? energeto®, revoluční okenní systém bez oceli. Speciální materiál známý jako powerdur nahrazuje ocel a výrazně zlepšuje tepelnou izolaci. Výsledkem je, že teplo zůstává přesně tam, kde je potřeba: uvnitř vašeho domova. Dobré pro vás, dobré pro životní prostředí.

Pro okna, balkonové dveře a terasové dveře...

Okna energeto® přicházejí s řadou výhod, jako je vynikající tepelná izolace, bezpečnost, elegantní design, udržitelnost a uživatelsky přívětivé ovládání. Stejné výhody mají balkonové a terasové dveře, které mohou být také vybaveny systémem energeto®.

Chraňte životní prostředí s Energeto® a ušetřete také peníze

Zdroje naší planety jsou omezené. Je nejvyšší čas začít výrazně snižovat naši spotřebu energie. Skvělý začátek můžete udělat koupí nových oken. S energeto® můžete ušetřit velké množství energie na vytápění. Zjistěte, kolik můžete ušetřit pomocí naší bezplatné kalkulačky úspor energie. Zobrazí se také váš bankovní zůstatek.

Energeto® 5000

Pro elegantní design fasády

Jste fanouškem šik designu? Chcete si vytvořit domov plný čistých, ostrých linií? Pak nehledejte nic jiného než energeto® 5000 view! Ve skrytém křídle energeto ® 5000 view zůstává viditelný pouze minimální rámeček kolem skleněné tabule. Toto konstrukční řešení splňuje nejnovější trend směrem k jasně strukturovaným, elegantním fasádním návrhům: zvýšení úrovně přirozeného světla a generování dodatečných tepelných solárních zisků.

Krásně lehké

Přidané světlo

Vneste do svých pokojů nové světlo! Slunce a přirozené světlo rozzáří vaše pokoje a zvýší úroveň bydlení ve vašem domě. Se stejnými celkovými rozměry umožňuje energeto® maximum přirozeného světla ve vašich místnostech. Díky štíhlým profilům křídel dodají okna energeto vaší fasádě moderní a elegantní vzhled.

Dlouhá životnost

Stabilita

Materiál powerdur, vyvinutý speciálně pro energeto®, nahrazuje ocelovou výztuhu používanou u běžných oken a zaručuje v kombinaci s technologií vnitřního lepení vynikající stabilitu a odolnost. Vaše okna zůstanou tvarově stabilní a lze je hladce otevírat a zavírat i po mnoha letech používání.

Zaručená udržitelnost

Ochrana životního prostředí

energeto® je již plně recyklovatelné. Všechny použité materiály lze od sebe čistě oddělit a recyklovat – aniž by byla ohrožena kvalita materiálů. Výsledkem je, že energeto® zaručuje uzavřený cyklus materiálu a vynikající ekologickou rovnováhu.