Sklo s povlakem eclaz

Energetická účinnost oken je důležitá a závisí na tepelné izolaci a tepelných ziscích. ECLAZ nabízí optimální rovnováhu mezi těmito parametry, což zaručuje energetickou účinnost oken a zvyšuje pohodlí uvnitř prostor. Sklo ECLAZ spojuje vysokou energetickou účinnost s dostupností přirozeného světla. To umožňuje využít výhody dvoukomorové izolace a zároveň zachovat dostatečné množství denního světla. ECLAZ je odpovědí na potřebu kombinovat vysoké energetické parametry a průsvitnost, aniž by došlo k omezení tepelné izolace.

  • Díky použití skla ECLAZ mohou dvoukomorová okna získat až 71% solární energie, což zajišťuje energetickou účinnost i tepelný komfort v zimních měsících.
  • Sklo ECLAZ také dosahuje vysokých tepelně izolačních parametrů (Ug na úrovni 0,5) a poskytuje dostatek přirozeného světla (TL až 77%) - a to při zachování velikosti okenního povrchu.
  • Sklo ECLAZ je tedy ideálním řešením pro ty, kteří chtějí kombinovat energetickou účinnost, tepelný komfort a dostatek denního světla ve svých prostorech.