Elektronika Somfy

Elektronika Somfy

Naše produkty jsou vybaveny prvotřídní elektronikou od společnosti Somfy.

Elektronika od Somfy

Naše produkty jsou vybaveny prvotřídní elektronikou od společnosti Somfy. Somfy je světovým lídrem v oblasti automatických řešení pro okenní stínící techniku a další systémy domácí automatizace.

Dálkové a nástěnné ovladače pro předokenní rolety

Ovládání vašich venkovních rolet by nemohlo být jednodušší. Naše elegantní dálkové ovladače a nástěnné ovladače vám umožní snadně ovládat množství slunečního svitu, které proudí do vašeho domova, a to vše jediným kliknutím. Chcete-li zvýšit pohodlí, zabezpečení a ušetřit na energetických nákladech, můžete propojit vaše předokenní rolety se systémem TaHoma® switch a vytvořit tak chytrou domácnost.

Chytrá čidla pro předokenní rolety

Díky chytrým slunečním a teplotním čidlům budete mít v interiéru vždy ideální podmínky, a to při maximální úspoře energie. Tyto čidla vám umožní dosáhnout příjemného prostředí a zároveň minimalizovat náklady na vytápění v zimě a chlazení v létě. A co více, pokud se rozhodnete pro markýzu a venkovní stínění, doporučujeme zvážit pořízení větrných čidel, která vás ochrání před nepředvídatelnými vlivy počasí. Celý váš systém stínění můžete propojit s chytrou domácností a nechat ho pracovat přesně podle vašich přání a potřeb.